- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Příště si vyberu jiný typ.
Pro: pojezdová kolečka
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 900 272 431 |
ruční vysavač ; pro suché vysávání; dvojitá filtrace
1 177 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Rapido nové generace - Bezsáčkový ruční vysavač| Výkon | |
|---|---|
| Vysávání | Suchý |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový |
| Počet filtrů | 2 |
| Vzhled | |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Kapacita | 0,5 l |
| Barva | Bílá |
| Ergonomie | |
| Umývatelný filtr | |
| Indikace potřeby nabití | |
| Vyjímatelný filtr | |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Doba chodu | 8 min |
| Doba nabíjení | 16 h |
| Typ baterie | Nikl-metal hydridová (NiMH) |
| Napětí baterie | 3,6 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 860 g |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 920 g |
| Obsah balení | |
| Montáž vysávací hůlky | |
Příště si vyberu jiný typ.
Pro: pojezdová kolečka
doufám že vydrží déle než můj původní vysavač
nevím výhodu ani nevýhodu, splňuje k čemu je určený a odpovídá uváděnýum paramatrům
Výrobek byl v pořádku . Z popisu ale nebyly jasné jeho parametry. Popis byl stejný na několik různých produktů.
Produkt jsem získala k vysavači jako milý dárek, snadná manipulace, tichý provoz
Prohlížíte si: Electrolux ZB 5003W Vysavač ruční
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.