- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Je to super
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | EXP34U338HW |
Pookjová přenosná klimatizace • Třída energetické účinnosti (chlazení): A • Třída energetické účinnosti (topení): A+ • Max. hodinová spotřeba: 1,3 kWh • Max hlučnost 64 dB Bílá • Barva: Bílá • Šířka: 476 mm • Hloubka: 385 mm • Výška: 710 mm •
12 092 Kč
včetně DPH 21%423 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Technické detaily | |
|---|---|
| Model | Jednodílná přenosná klimatizace |
| Funkce klimatizace | Chlazení, Zbavování vlhkosti, Topení |
| Režim komfortního spánku | |
| Chladicí výkon (max) | 12 BTU/h |
| Energetická účinnost chlazení | 2,6 |
| Energerická účinnost ohřevu | 2,8 |
| Automatická regulace teploty | |
| Počet rychlostí | 4 |
| Odvlhčovací kapacita | 1,6 l/h |
| Hlučnost | 64 dB |
| Určen pro prostory až do | 36 m² |
| Vzduchový filtr | |
| Chladicí médium | R290 |
| Dálkové ovládání | |
| Indikátor plné nádoby na vodu | |
| Nastavitelný termostat | |
| Příkon | |
|---|---|
| Třída energetické účinnosti (chlazení) | A |
| Třída energetické účinnosti (topení) | A+ |
| Hodinová spotřeba (vaření) | 1,3 kWh |
| Hodinová spotřeba (ohřívání) | 1 kWh |
| Roční spotřeba energie (chlazení) | 3,4 kWh |
| Roční spotřeba energie (topení) | 2,7 kWh |
| Vzhled | |
| Vestavěný displej | |
| Barva | Bílá |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 476 mm |
| Hloubka | 385 mm |
| Výška | 710 mm |
| Hmotnost | 33,5 kg |
Pro: Je to super
no wi-fi and app connection like other new models from chinese manufacturers
Pro: powerful and with good functions. it is also done with excellent design and the whole thing blends perfectly int the room.
timer and remote control
Prohlížíte si: Electrolux EXP34U338HW
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.