- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | EXP26U758CW |
Klimatizace mobilní • funkce odvlhčování/chlazení • max. výkon chlazení 9 000 Btu/h • energetická třída A++ • hlučnost 60 dB • pro místnosti do 40 m² • provozní teplota 16–32 °C • prachový filtr • LED displej
10 390 Kč
včetně DPH 21%364 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Dopřeje vám nejen příjemné ochlazení, ale díky funkci odvlhčování také může například posloužit v případě záplav k vysušení stěn sklepu atp. Na přehledném LED displeji si přitom můžete nastavit veškeré parametry včetně teploty, automatického režimu nebo režimu spánku.
Patří přitom do energeticky úsporné třídy A++, díky čemuž ušetří jak finance, tak i životní prostředí. Postranní držadla a kolečka na spodní straně pak zaručují v případě potřeby jednoduché přemísťování z místnosti do místnosti.

Klimatizace vám neposlouží pouze k osvěžení vzduchu během horkých letních dnů. Taktéž můžete zvolit režim odvlhčování, abyste ovzduší zbavili přebytečné vlhkosti a nedocházelo k tvorbě a šíření plísní. Velmi ceněná pak může být funkce odvlhčování například v případě zatopení sklepa a při následném sušení zdí. Klimatizace disponuje také funkcí ventilátoru pro osvěžení vzduchu.

Na horní straně zařízení se nachází přehledný LED displej. Na něm se dočtete všechny potřebné informace o aktuálním nastavení. Snadno můžete upravovat parametry a měnit režimy provozu.

Přístroj vyniká stabilním a tichým provozem. Můžete ho používat ve dne i v noci, aniž by vás rušil od spánku. Přesunujte ho pomocí koleček pohodlně po celé domácnosti, nebo si ho vezměte s sebou do kanceláře, abyste si zpříjemnili pracovní prostředí. Ať už je klimatizace kdekoliv, zařídí vám čisté a svěží ovzduší s ideální teplotou.

| Technické detaily | |
|---|---|
| Model | Jednodílná přenosná klimatizace |
| Funkce klimatizace | Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilace |
| Režim komfortního spánku | |
| Nastavitelný výkon | |
| Jmenovitá chladicí kapacita ve wattech | 2600 W |
| Energetická účinnost chlazení | 3,6 |
| Počet rychlostí | 3 |
| Odvlhčovací kapacita | 1,2 l/h |
| Hlučnost | 60,4 dB |
| Průtok vzduchu (nízká rychlost) | 340 m³/h |
| Průtok vzduchu (střední rychlost) | 380 m³/h |
| Průtok vzduchu (vysoká rychlost) | 420 m³/h |
| Vzduchový filtr | |
| Chladicí médium | R290 |
| Hmotnost chladicího média | 0,235 g |
| Časovač | |
| Typ časovače | Digitální |
| Maximální doba dušení | 24 h |
| Dálkové ovládání | |
| Typ kompresoru | Otočné |
| Certifikace | CE |
| Příkon | |
|---|---|
| Třída energetické účinnosti (chlazení) | A++ |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Vzhled | |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Barva | Černá, Bílá |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 493 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Výška | 796 mm |
| Hmotnost | 34,5 kg |