- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | EXP26U338HW |
Klimatizace mobilní • LED displej • provozní teplota (°C): 16-32 • prachový filtr • chladivo: R290 • napájecí napětí (V): 220V - 240V
8 201 Kč
včetně DPH 21%287 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Nízká spotřeba energie
Funkce nastavení během spánku umožňuje nastavit ideální teplotu v ložnici
Odvlhčovací funkce pro více svěží vzduch uvnitř místnosti.
Plně automatický režim: nastavení základní teploty pro zchlazení místnosti kdykoli je to třeba.
Hmotnost 32,5 kg
| Technické detaily | |
|---|---|
| Model | Jednodílná přenosná klimatizace |
| Funkce klimatizace | Chlazení, Topení |
| Režim komfortního spánku | |
| Jmenovitá chladicí kapacita ve wattech | 2600 W |
| Jmenovitá kapacita ohřevu ve wattech | 2300 W |
| Energerická účinnost ohřevu | 3,1 |
| Hlučnost | 64 dB |
| Vzduchový filtr | |
| Chladicí médium | R290 |
| Certifikace | CE |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (chlazení) | A |
| Hodinová spotřeba (vaření) | 1 kWh |
| Hodinová spotřeba (ohřívání) | 0,8 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Vzhled | |
|---|---|
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Barva | Bílá |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 476 mm |
| Hloubka | 385 mm |
| Výška | 710 mm |
| Hmotnost | 32,5 kg |
Chladí hezky, za hlučnost nemůže.... U mobilních klim to jinak nejde. Uvidíme, jaká bude životnost - ale píši toto hodnocení po 1. letní sezóně používání a spokojenost
Pro: vcelku kvalitní zpracování
příjemný design
Zatím nevím, výrobek máme krátkou dobu.
Doporučuji.
Pro: Chladí i topí, velmi tichá
Nevím proč si vynucujete hodnocení, když jsem jasně uvedla, proč produkt nemohu hodnotit, jelikož jsem ho nezkoušela. Nebudu přece lhát a vymýšlet si, když jsem ho nevyzkoušela. Dodávka byla kompletní a zcela v pořádku, ale ze soukromých důvodů jsem ji musela vrátit - bez vyzkoušení!
mám ji teprve několik dní, zatím ok.
Prohlížíte si: Electrolux EXP26U338HW
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.