- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Toto zboží využívám po krátkou dobu, nemohu zatím říci klady ani zápory
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | EXP26U338CW |
mobilní klimatizace, 64 dB Bílá • Třída energetické účinnosti (chlazení): A • Hodinová spotřeba (vaření): 1 kWh • Vstupní střídavé napětí: 220 - 240 V • Barva: Bílá • Typ displeje: LCD •
9 967 Kč
včetně DPH 21%349 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Technické detaily | |
|---|---|
| Model | Jednodílná přenosná klimatizace |
| Funkce klimatizace | Chlazení, Ventilátor |
| Režim komfortního spánku | |
| Jmenovitá chladicí kapacita ve wattech | 2600 W |
| Energetická účinnost chlazení | 2,6 |
| Automatická regulace teploty | |
| Vestavěný ventilátor | |
| Počet rychlostí | 3 |
| Hlučnost | 64 dB |
| Vzduchový filtr | |
| Chladicí médium | R290 |
| Časovač | |
| Typ časovače | Digitální |
| Maximální doba dušení | 24 h |
| Dálkové ovládání | |
| Otočná kolečka | |
| Úchyty | |
| Automatické vypnutí | |
| Certifikace | CE |
| Příkon | |
|---|---|
| Třída energetické účinnosti (chlazení) | A |
| Třída energetické účinnosti (topení) | |
| Hodinová spotřeba (vaření) | 1 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Proud | 10 A |
| Vzhled | |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LCD |
| Barva | Bílá |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
Toto zboží využívám po krátkou dobu, nemohu zatím říci klady ani zápory
Pro: Za tuto cenu dobrý výrobek s dostatečnou funkčností a provedením.
Zatím jsem ještě moc nevyzkoušel, ale chladící výkon má pořádný. A je hlučnější než jsem čekal, uvidím v noci.
Super ovladani,super chlazeni
Prohlížíte si: Electrolux EXP26U338CW
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.