- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Výrobek lze hodnotit až po delší a ještě delší době v provozu.
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 933 030 008 |
vestavná chladnička ; objem chladničky/mrazničky: 97/17 l ; mrazící kapacita: 2 kg/24 hod
6 777 Kč
včetně DPH 21%237 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Vestavná chladnička s mrazákem
| Vzhled | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Barva | Bílá |
| Připraveno na zakázkové panely | |
| Uchycení dveří | Pravý |
| Oboustranné dveře | |
| Včetně dveřního panelu | |
| Výkon | |
| Vnitřní objem | 114 l |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Hlučnost | 37 dB |
| Chladnička | |
| Čistá kapacita chladničky | 97 l |
| Hrubá kapacita chladničky | 102 l |
| Vnitřní osvětlení ledničky | |
| Automatické odmrazování (chladnička) | |
| Multi-Airflow systém (mrazák) | |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 2 |
| Oboustranné dveře chladničky | 3 |
| Přihrádka na vajíčka | |
| Mrazák | |
| Umístění mrazáku | Umístěný nahoře |
| Čistá kapacita mrazáku | 17 l |
| Mrazicí výkon | 2 kg/24h |
| Doba uložení při výpadku proudu | 13 h |
| Počet hvězdiček | 4* |
| Automatické odmrazování (mrazák) | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Nastavitelné nohy | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Certifikace Energy Star | |
| Spotřeba | 110 W |
| Roční spotřeba energie | 184 kWh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 560 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Výška | 815 mm |
| Hmotnost | 30,9 kg |
| Instalační šířka oddílu | 60 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 55 cm |
| Instalační výška oddílu | 82 cm |
| Šířka balení | 600 mm |
| Hloubka balení | 620 mm |
| Výška balení | 870 mm |
Výrobek lze hodnotit až po delší a ještě delší době v provozu.
OK, prostě chladnička, dobře chladí, dobré ukládání poliček a šuplíků, tichá...
Produkt OK
potřebovala jsem ledničku přesně na rozměr otvoru v kuchyňské lince, ostatní produkty byly o 2 a více cm vyšší, hledala jsem také ledničku těchto menších rozměrů, ale s funkcí automatického rozmrazování - Electrolux ERN 1200 FOW splňuje moje požadavky
Pro: lednička je tichá, inteligentně členěná uvnitř, dveře se dobře zavírají a otvírají, spolehlivě chladí, jsem naprosto spokojená
Pro: spokojenost
Prohlížíte si: Electrolux ERN 1200 FOW Chladnička vestavná
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.