- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | EOC3430EOX |
trouba vestavná; energetická třída A+; objem 72 l
9 749 Kč
včetně DPH 21%341 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Electrolux EOC3430EOX
Vestavná trouba Electrolux EOC3430EOX o objemu 72 l v energetické třídě A+ a v nerezovém provedení. Trouba disponuje praktickou funkcí samočištění, díky které promění zbytky jídel na prach a ten pak stačí pouze setřít vlhkým hadříkem. Extra velký prostor vás nechá péct velké množství jídla pro večerní party nebo jiné události s velkým úspěchem.
Funkce trouby:
• Pravý horký vzduch – k pečení jídel na třech úrovních současně a k sušení potravin
• Příprava pizzy – k pečení jídel, která vyžadují propečenější a křupavý spodek, na jedné úrovni
• Konvenční ohřev – pracuje horní a spodní topné těleso, k pečení moučných jídel a masa na jedné úrovni trouby
• Maso – k přípravě velmi jemných a šťavnatých pečení
• Rozmrazování – k rozmrazování potravin
• Horký vzduch s párou – k přípravě potravin ve formě na jedné úrovni, slouží k úspoře energie při pečení
• Velkoplošný gril – ke grilování plochých kusů ve velkém množství a opékání chleba
• Turbo gril – k pečení větších kusů masa nebo drůbeže na jedné úrovni. Také k zapékání a pečení dozlatova.
• Uchovat teplé – k udržení teploty pokrmů
• Pyrolýza – spustí automatické pyrolytické čištění trouby. Tato funkce spálí zbytky nečistot v troubě.
Důležité informace:
• Energetická třída: A+
• Objem: 72 l
• Rozměry: 59,4×59,4×56,9 cm (V׊×H)
• Rozměry pro vestavbu: 60×56×55 cm (V׊×H)
Ostatní informace:
• Vestavná multifunkční trouba
• Osvětlení trouby
• Funce UltraFan Plus – extra velký ventilátor rozvede horký vzduch po celé troubě
• Zasunovací knoflíky
• Elektronický zámek dveří
• Indikace zámku dveří
• Automatická nabídka teplot
• Snadno omyvatelné dveře
• Indikace zbytkového tepla
• Dětská pojistka chrání před náhodným sepnutím spotřebiče
• Topné kruhové těleso, podporující multifunkci trouby
• Přehledný ovládací panel s LED displejem zajišťuje přístup k 8 režimům ohřevu
• Časovač
• Automatické vypnutí trouby
• Barva – nerez s povrchovou úpravou proti otiskům prstů
Příslušenství:
• 1 smaltovaný koláčový plech na pečení
• 1 odkapávací pekáč šedý smalt
• 1 běžný rošt chromovaný
• 1 pár teleskopických pojezdů
| Trouba | |
|---|---|
| Počet pecí | 1 |
| Velikost trouby | Střední |
| Typ trouby | Elektrická trouba |
| Celková vnitřní kapacita trouby | 72 l |
| Celkový výkon trouby | 3480 W |
| Čistá kapacita trouby | 72 l |
| Vrchní a spodní ohřev | |
| Funkce grilování | |
| Konvekční vaření | |
| Vaření v páře | |
| Konvenční vaření | |
| Počet pozic roštů | 5 |
| Samočisticí | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Typ ovládání | knoflíky, Otočné |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Hodiny | |
| Typ hodin | Elektronický |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LCD |
| Uchycení dveří | Dolů |
| Počet skleněných dveřních panelů | 3 |
| Materiál dvířek | Sklo |
| Odolnost vůči otiskům prstů | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Automatický časový vypínač | |
| Jednoduché čištění | |
| Dětský zámek | |
| Indikátor zbytkového tepla | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Vstupní střídavé napětí | 220-240 V |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 81,2 |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,93 kWh |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,69 kWh |
| Spotřeba energie (pohotovostní režim) | 0,00099 kWh |
| Osvětlení | |
| Vnitřní osvětlení | |
| Typ lampy | Halogen |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 594 mm |
| Hloubka | 569 mm |
| Výška | 594 mm |
| Hmotnost | 35,1 kg |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 55 cm |
| Instalační výška oddílu | 60 cm |
| Hmotnost včetně balení | 36,3 kg |
| Obsah balení | |
| Plech na pečení | |
pekli jsme zatím cca 5x, zatím vše perfektní.
Pro: jednoduché, intuitivní ovládání, snadná montáž
cena, recenze, samočištění. troubu zatím nemám v provozu
Trouba je opravdu prostorná a hezky rovnoměrně peče.Ovládání je intuitivní, dvířka trouby jsou opravdu chladná i při vysoké teplotě uvnitř. Dostačující je i základní vybavení - 1 teleskopický výsuv a 2 plechy (mělký a hlubší). Pyrolýzu jsme zatím nezkoušeli.Zatím jsme nic negativního nezjistili, doporučujeme.
Pro: opravdu prostorná
zatím nevybaleno, čekám na kuchyň
Pro: jednoduché, intuitivní ovládání, snadná montáž
Hůř se nastavují funkce trouby.Symboly na zásuvném tlačítku málo výrazné.
Prohlížíte si: Electrolux EOC3430EOX Trouba vestavná
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.