- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 925 993 192 |
Nerezová ocel 536 l A+ • Umístění přístroje: Stojací • Barva: Stříbrná • Nerezová ocel • Design: Francouzská dvířka • Vnitřní objem: 536 l • Klimatická třída: SN-T • Hlučnost: 43 dB • Čistá kapacita chladničky: 417 l • Čistá kapacita mrazáku: 119 l • Umístění mrazáku: Spodní • Mrazicí výkon: 10 kg/24h • Délka šňůry: 2 m
1 819 Kč
včetně DPH 21%
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Ovládání se stylovým dotykem
Rychle nastavte a upravte teploty a funkce díky tomuto přesnému dotykovému ovládání. Jasný, přehledný a snadno použitelný stylový LCD displej dodá této prvotřídní chladničce s mrazničkou další nádech elegance.
Vždy dokonale čistý, profesionální vzhled
Díky povrchové úpravě proti otiskům prstů lze tyto dveře z nerezavějící oceli udržovat v dokonalé čistotě. Naleštěný vzhled tak umocňuje pocit profesionální kuchyně.
Vlastnosti
Dveře z nerezavějící oceli s úpravou proti otiskům prstů REAL se snadno čistí
No more defrosting: our FrostFree technology prevents ice build-up
Čistá kapacita mrazáku : 119 (l)
Čistá kapacita chladničky : 417 (l)
Hlučnost: 43 dB
Automatické rozmrazování mrazící přihrádky - TwinTech NoFrost
Automatické odmrazování
Výdejník chlazené vody přímo na dveřích spotřebiče
Výdejník ledu Twist & Serve
Funkce rychlého chlazení zajišťuje rychlé dosažení požadované teploty
Funkce rychlého zmrazení
Funkce Dovolená pro minimalizaci spotřeby během Vaší delší nepřítomnosti zabraňuje vytváření plísní a pachů
Zvukový a vizuální alarm vysoké teploty
Možnost odděleného ovládání prostoru mrazničky i chladničky díky technologii dvou termostatů
Osvětlení mrazáku: LED
Osvětlení chladničky: Interní LED
Poličky chladničky: 2 plná šířka , sklo s obrubou vpředu a vzadu
Zásuvky mrazáku: 2/slide trays + 1slide drawer , 1 drawer (door) French door
Šuplíky chladničky: 2 Poloviční šíře, průhledný plast
Barva : Stříbrná a dveře nerez ocel s ochranou proti otiskům
Počet kompresorů : 1
Příkon (W) : 290
Ovládání : Elektronické dotykové
Odmrazování mrazničky : Automatické
Energie : Energy supply
Značka : Electrolux
Model : EN6086JOX
Instalace : Volně stojící spotřebič
Kategorie výrobku : Chladnička s mrazničkou
Energetická třída : A+
Spotřeba el.energie (W/h) : 1.123
Odhadovaná roční spotřeba (KWh) : 410
Čistá kapacita chladícího prostoru (l) : 417
Čistá kapacita chladnější zóny (l) : 0
Čistý objem mrazáku (l) : 119
Technologie zchlazování : No Frost
Akumulační doba (h) : 12
Zmrazovací kapacita (kg/24h) : 10
Klimatická třída : SN-N-ST-T
Hlučnost (dB(A)) : 43
Rozměry a instalace : Rozměry
Výška (mm) : 1776
Šířka (mm) : 912
Hloubka (mm) : 765
Výška balení (mm) : 1889
Šířka balení (mm) : 988
Hloubka balení (mm) : 799
Čistá hmotnost (kg) : 120
| Vzhled | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Stojací |
| Barva | Stříbrná, Nerezová ocel |
| Design výrobků | Francouzská dvířka |
| Typ lampy | LED |
| Dětský zámek | |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Chladicí médium | R600a |
| Počet kompresorů | 1 |
| Výkon | |
| Vnitřní objem | 536 l |
| Klimatická třída | SN-T |
| Hlučnost | 43 dB |
| Zásobník vody | |
| Ledovač | |
| Minimální provozní teplota | 10 °C |
| Chladnička | |
| Čistá kapacita chladničky | 417 l |
| Beznámrazový systém (chladnička) | |
| Automatické odmrazování (chladnička) | |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 6 |
| Počet zásuvek na zeleninu | 3 |
| Regál na lahve | |
| Přihrádka na plechovky | |
| Funkce Super chlazení | |
| Vnitřní osvětlení ledničky | |
| Mrazák | |
|---|---|
| Čistá kapacita mrazáku | 119 l |
| Umístění mrazáku | Spodní |
| Mrazicí výkon | 10 kg/24h |
| Doba uložení při výpadku proudu | 12 h |
| Počet hvězdiček | 4* |
| Beznámrazový systém (mrazák) | |
| Automatické odmrazování (mrazák) | |
| Rychlé zamrazení | |
| Ergonomie | |
| Délka šňůry | 2 m |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Spotřeba | 290 W |
| Roční spotřeba energie | 410 kWh |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 912 mm |
| Hloubka | 765 mm |
| Výška | 1776 mm |
| Šířka s otevřenými dveřmi | 172 cm |
| Hloubka při otevřených dveřích | 114 cm |