| Produktový kód: | EHF16240XK |
Sklokeramická varná deska • dotykové ovládání • 4 varné zóny • ukazetelé zbytkového tepla
Specifikace Electrolux EHF 16240 XK
Popis produktu
Sklokeramický povrch varné desky je velmi snadno se čistí. Jen ji otřete hadříkem.
Rozměry a instalace
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm) x 560 x 490
Rozměry desky ŠxH (mm) 576 x 516
Šířka výřezu (mm) 560
Hloubka výřezu (mm) 490
Radius výřezu (mm) 5
Čistá hmotnost (kg) 7.34
Přední levá zóna: hilight, 2300W/210mm
Zadní levá zóna: hilight, hilight
Pravá přední zóna: hilight, 1200W/145mm
Pravá zadní zóna: hilight, 1800W/180mm
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Typ varné desky | Indukční varná deska se zónami |
| Materiál povrchu | Keramický |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Pozvolná varná zóna | 1200 W |
| Průměr pozvolné varné zóny | 14,5 cm |
| Běžná varná zóna | 1800 W |
| Průměr běžné varné zóny | 18 cm |
| Velká varná zóna | 2300 W |
| Průměr velké varné zóny | 21 cm |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Typ ovládání | Dotyk |
| Indikátor zbytkového tepla | |
| Dětský zámek | |
| Příkon | |
| Příkon (elektřina) | 6500 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 576 mm |
| Hloubka | 516 mm |
| Výška | 38 mm |