- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Lehký
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 900277330 |
Vysavač • Typ nádoby na prach: Bezsáčkové • Barva: Černá • Objem prachové nádoby/sáčku: 0,5 l • Vysávání: Suchý • Hlučnost: 79 dB • LED indikátory: Nabíjecí • Napájecí zdroj: Baterie • Typ baterie: Lithium-Ion (Li-Ion) • Napětí baterie: 10,8 V • Šířka: 265 mm • Hloubka: 145 mm • Výška: 1145 mm •
2 737 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Barva | Černá |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 0,5 l |
| Odnímatelný ruční vysavač | |
| Montovatelné na zeď | |
| Výkon | |
| Vysávání | Suchý |
| Hlučnost | 79 dB |
| Ergonomie | |
| LED indikátory | Nabíjecí |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Napětí baterie | 10,8 V |
| Doba nabíjení | 4 h |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 265 mm |
| Hloubka | 145 mm |
| Výška | 1145 mm |
| Hmotnost | 2,26 kg |
| Hmotnost (bez příslušenství) | 930 g |
Pro: Lehký
Pro: lehká manipulace
naprosto dokonalý pomocník!!! běhá denně co mu deh stačí
Pro: bez kabelu
lehoučký
krásná manipulace
Pro: Váha
Rotační kartáč
Pro: snadno se ovládá
pracuje jak má, nemám žádné výhrady
Spokojenost
Pro: Velice praktický pomocník ke každodennímu úklidu.
Vhodné na vysávání hladkých ploch.
Pro: 100%
zatím super
Pro: Dobrá cena ,je lehký ,dobře saje.
Prohlížíte si: Electrolux EERC70EB
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.