- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Okamžitá použitelnosť, otočná hlavica spolu s led svetlom, perfektná údržba
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 900277436 |
Tyčový vysavač bezsáčkový • patentovaný systém Brush Roll Clean • LED diody integrované v podlahové hubici • akumulátor Li-Ion • výdrž až 30 minut • samostatně stojící parkovací poloha • nádoba na nečistoty o objemu 0,5 l • dobíjecí stojánek • LED diodová kontrola stavu akumulátoru • odnímatelná jednotka
5 999 Kč
včetně DPH 21%210 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vzhled | |
|---|---|
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Barva | Bílá |
| Objem prachové nádoby/sáčku | 0,5 l |
| Odnímatelný ruční vysavač | |
| Výkon | |
| Vysávání | Suchý |
| Metoda oddělování nečistot | Filtrování |
| Multifunkční kartáč | |
| Hlučnost | 79 dB |
| Ergonomie | |
| Umývatelný filtr | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Pozice pro skladování | |
| LED indikátory | Nabíjecí |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Napětí baterie | 3,6 V |
| Vyjímatelná baterie | |
| Doba chodu | 45 min |
| Minimální doba běhu (pevná podlaha) | 16 min |
| Doba nabíjení | 4 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 145 mm |
| Hloubka | 265 mm |
| Výška | 1145 mm |
| Hmotnost | 3,52 kg |
| Obsah balení | |
| Rotační kartáč | |
Pro: Okamžitá použitelnosť, otočná hlavica spolu s led svetlom, perfektná údržba
Předchozí zkušenosti jsem měla pouze s klasickými vysavači, mohu srovnávat pouze s nimi. Vybrala jsem tyčový vysavač kvůli snazší manipulaci (bez šňůry a hadice), aby byl rychle po ruce a nemusela jsem vyměňovat sáčky. Toto vše vybraný vysavač splňuje. Na rychlý úklid po dětech ideální. Při běžném úklidu 2-3 místností výdrž baterie s rezervou vydrží. Objem nádoby na prach je sice malý, ale mým potřebám postačuje. Při srovnání s klasickým vysavačem mi přijde podobně hlučný - tichý rozhodně není, ale s tím nemám problém. Vybrali jsme variantu allergy s UV hlavicí na čalounění, ne kvůli UV funkci, ale kvůli hlavici na čalounění na ruční vysavač - ta mi přijde praktická a kvůli barvě (metalická bílá), u podobného modelu Electrolux ergorapido animal se mi nelíbila červená barva. V akci s DM kartou na nákup v hodnotě 1000,- je vysavač za snesitelnou cenu. Používám krátce, takže nedokáži kvalitu vysavače plně posoudit. Uvidíme, jak dlouho vydrží komponenty a dobíjecí baterie. Čekala jsem stabilnější polohu ve stoje mimo dokovací stanici. S vysavačem vysávám hladké povrchy nebo koberec s nízkým vlasem - vysává dobře.
Pro: snadná manipulace
bezsáčkový
dostatečná výdrž baterie
rychlé luxování, žádné šńůry
Odporucam.
Pro: S vysavacom som velmi spokojna. Davam mu 5* a keby sa dalo, dam aj viac. Dobry vykon a uv nastavec je super vec. A este je aj pekny :-)
Mám ho ešte krátko, no zatiaľ som s ním spokojná
Pro: snadná manipulace a vysávání
Pro: Na tyčový vysavač slušný sací výkon
Dlouhá výdrž (přes 30min) na jedno nabití
Stojí samostatně i bez základny
Rotační kartáč na ruční vysavač funguje výborně na čalouněný nábytek
Vždy připraven k použití, osvětlení na hlavici je velmi užitečné i příruční vysavač.
Prohlížíte si: Electrolux EER7ALLRGY
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.