- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Dobrá spotřeba
Kvalitně vysává
HEPA filtr a sbag je osvědčená kvalita
Pět nástavců pro vysávání
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 900279003 |
vysavač sáčkový ; omyvatelný hygienický filtr 12 ; akční rádius 12 m
3 067 Kč
včetně DPH 21%107 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Sáčkový vysavač řady Classic Silence, příkon 650 W, omyvatelný hygienický filtr 12, měkčená zadní kolečka, délka kabelu 9 m, akční rádius 12 m, regulace výkonu,teleskopické trubky, podlahová hubice DustPro, mini-turbo kartáč, parketová hubice, příslušenství 2 v 1. Barva černá
| Příkon | |
|---|---|
| Maximální příkon | 750 W |
| Roční spotřeba energie | 27,7 kWh |
| Vzhled | |
| Model | Cylindrový |
| Vysávání | Suchý |
| Typ nádoby na prach | Prachový sáček |
| Barva | Černá |
| Počet koleček | 2 kolo/kola |
| Výkon | |
| Vzduchový filtr | Hygienický filtr |
| Metoda oddělování nečistot | Filtrování |
| Umývatelný filtr | |
| Správné použití | Domácí |
| Čisticí povrchy | Holá podlaha |
| Hlučnost | 69 dB |
| Pracovní dosah | 12 m |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Délka šňůry | 9 m |
| Úložný prostor pro kabel | |
| Indikátor plné nádoby na prach | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 308 mm |
| Hloubka | 266 mm |
| Výška | 402 mm |
| Hmotnost | 5,4 kg |
| Obsah balení | |
| Počet prachových sáčků | 2 kusů |
Pro: Dobrá spotřeba
Kvalitně vysává
HEPA filtr a sbag je osvědčená kvalita
Pět nástavců pro vysávání
Poměr cena / výkon super. Do domácnosti určitě dobrý pomocník.
Pro: Zabere málo místa, kvalitní výkon, rozumná cena.
Krátká trubka,nedá se nastavit pro vyššího člověka. My používáme starou trubku z předchozího vysavače.
Pro: Výborně vysává, na nejvyšší výkon přímo trhá koberec.
Spousta doplňků
Má takovou sílu,že vysáto je i u sousedů přes podlahu.
Dlouhý přívod.kabel
Pro: Opravdu silný tah, zatím jsem vysávala na max. poloviční výkon, víc bych neutáhla
Různé hubice na různé povrchy
Docela lehký, s dlouhým dosahem
Výkonný a velmi tichý
Prohlížíte si: Electrolux ECS54B Vysavač sáčkový
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.