- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: kvalita za dobrou cenu
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 910 013 232 |
topinkovač ; s elektronickou regulací výkonu ; funkce rozmrazování
963 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vlastnosti | |
|---|---|
| Počet krajíců | 2 krajíců |
| Barva | Bílá |
| Sendvičová svorka | |
| Mřížkový držák | |
| Variabilní kontrola propečení kůrky | |
| Počet stupňů toustování | 7 |
| Počet slotů | 2 |
| Kontrolka | |
| Příkon | |
|---|---|
| Příkon | 940 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Délka šňůry | 1 m |
| Šířka | 270 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hmotnost | 1,6 kg |
Pro: kvalita za dobrou cenu
Pro: Nastavení intenzity propeceni funguje přesně
Cena ,kvalita,design
výborný
dobře propékádolní zarážka někdy nefunguje nutno opětně stisknout
Jednoduchý, rychlý, rozmražuje
- SUPER.
Pro: cena
kvalita
snadna obsluha
Pro: Kvalitní výrobek a zpracování, splňující požadované funkce.
Pro: Hezký design
Úsporná velikost
Zatím dobře fuguje
Jednoduché ovládání
Pro: Desing OK
Pro: Pracuje tak, jak je od něj očekáváno. Snadná obsluha. Vzhledný design. Malé rozměry. Bezpečný provoz.
Mall doručil do druhého dne. Objednáno v neděli večer, v pondělí dopoledne výzva k odebrání zboží. Kupuji na eshopu běžně, takovou rychlost jsem u jiných prodejců nezaznamenal!
Pro: jsem spokojená
Zakrytí - pokličku přes pečící prostor- napráší se do přístroje.
Pro: Má nástavec na opékání. Cena ok.
Pro: pěkný vzhled výrobku,
možnost rozpékání a rozmrazování pečiva
dobře a rovnoměrně opeká
Pro: Hodí se mi ke konvici, mám stejný typ
Pro: OK OK OK nemá CYBU
Hezký design, přehlednost funkcí, jednoduchost obsluhy
Opéká rovnoměrně,doporučuji.
Pro: kvalita
Pro: funguje :)
Pro: Funguje tak jak jsem očekával
Vzhledově neurazí, rozměrově kompaktní, výsuvné drátky na rozpékání (nakřehnutí) pečiva.
Spokojenost
Pro: Pěkný design
Dobrý výkon
Rozpékač rohlíků
Možnost udělat topinky i z obyčejného chleba
Pro: cena
šuplík na drobky
ohřívač na pečivo
7 stupňů opečení
vcelku lehký, skladný
poklička proti prachu
Prohlížíte si: Electrolux EAT 3330 Topinkovač
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.