- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Super za tu cenu
Pro: Jednoduchá konstrukce
Malý hluk
Jednoduchá výměna filtrů
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 950 011 064 |
čistička vzduchu ; 3fázová filtrace ; výkon až 153 m3/hod
4 899 Kč
včetně DPH 21%171 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 350 mm |
| Hloubka | 218 mm |
| Výška | 470 mm |
| Hmotnost | 5 kg |
Super za tu cenu
Pro: Jednoduchá konstrukce
Malý hluk
Jednoduchá výměna filtrů
Super za tu cenu
Pro: Jednoduchá konstrukce
Malý hluk
Jednoduchá výměna filtrů
Doporučuji. Hlavně oceňuji tichý chod.
Pro: velmi tiché
Doporučuji. Hlavně oceňuji tichý chod.
Pro: velmi tiché
svůj účel splňuje perfektně a jsme spokojeni
Pro: tichý chod
ukazatel znečištění
funguje výborně
snižuje vlhkost v místnosti
svůj účel splňuje perfektně a jsme spokojeni
Pro: tichý chod
ukazatel znečištění
funguje výborně
snižuje vlhkost v místnosti
Prohlížíte si: Electrolux EAP 150 Čistička vzduchu
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.