Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | skladem
ihned k vyzvednutí na prodejně |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 910 003 668 |
Parní generátor • Příkon: 2400 W • Parní ráz: 200 g/min • Materiál žehlicí plochy: Žehlicí plocha Glissium • Délka šňůry: 1,6 m •
1 799 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Parní generátor Care 500
Příkon 2400W
Kapacita nádržky na vodu 1,2l
Samočistící funkce
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Příkon | 2400 W |
| Parní ráz | 200 g/min |
| Materiál žehlicí plochy | Žehlicí plocha Glissium |
| Maximální tlak páry | 5 bar |
| Objem zásobníku vody | 1,2 l |
| Stálý výstup páry | 100 g/min |
| Vertikální napařování | |
| Samočisticí | |
| Barva | Modrá, Bílá |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Délka šňůry | 1,6 m |