- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | EOD3H70X |
vestavná trouba s přídavnou párou • energetická třída A • objem 72 l • horkovzdušná trouba s kruhovým topným tělesem • teleskopický výsuv • displej • vodní (parní) čištění • funkce Horký vzduch – zajistí perfektní distribuci tepla do všech úrovní trouby • funkce Cook3 – pečení až tří různých jídel naráz • funkce Gril – umožní zapékat nebo grilovat oblíbené pokrmy • funkce SteamBake – pro dokonalost pokrmů přidá páru k horkému vzduchu • V × Š × H: 60 × 56 × 55 cm •
9 642 Kč
včetně DPH 21%337 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Trouba | |
|---|---|
| Počet pecí | 1 |
| Velikost trouby | Střední |
| Typ trouby | Elektrická trouba |
| Celkový výkon trouby | 2790 W |
| Čistá kapacita trouby | 72 l |
| Spodní vyhřívání | |
| Rychlé zahřátí | |
| Funkce grilování | |
| Vaření v mikrovlnné troubě | |
| Funkce pečení pizzy | |
| Samočisticí | |
| Vzhled | |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Barva | Nerezová ocel |
| Typ ovládání | Otočné |
| Vestavěný displej | |
| Maximální velikost pečicího plechu | 1424 cm² |
| Délka šňůry | 1,5 m |
| Hlučnost | 53 dB |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Wi-fi ovládání | |
| Příkon | |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,93 kWh |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,81 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | A |
| Pekárna na chleba | |
| Turbo režim | |
| Osvětlení | |
| Vnitřní osvětlení | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 594 mm |
| Hloubka | 594 mm |
| Výška | 569 mm |
| Instalační šířka oddílu | 60 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 56 cm |
| Instalační výška oddílu | 55 cm |