Vynikající výkon a pohodlný úklid zažijete s tyčovým vysavačem 2 v 1 Electrolux 500 Clean ES52CB18SH. Disponuje odnímatelnou jednotkou pro ruční vysávání. Vysavač má Li-Ion baterii 18 V HD, která na plné nabití vydrží až 45 min. 5stupňová filtrace a omyvatelný filtr E10 zaručí dokonalou čistotu. Bezsáčkové provedení má prachovou nádobu s objemem 0,3 l.
| Trouba | |
|---|---|
| Počet pecí | 1 |
| Velikost trouby | Střední |
| Typ trouby | Elektrická trouba |
| Celková vnitřní kapacita trouby | 71 l |
| Celkový výkon trouby | 3500 W |
| Čistá kapacita trouby | 71 l |
| Vyhřívání shora | |
| Spodní vyhřívání | |
| Vrchní a spodní ohřev | |
| Rychlé zahřátí | |
| Funkce grilování | |
| Grilování po celém povrchu | |
| Horkovzdušné grilování | |
| Vaření v páře | |
| Konvenční vaření | |
| Pomalé vaření | |
| Funkce trouby pro rozmrazování | |
| Funkce tepla | |
| Funkce pečení pizzy | |
| Samočisticí | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Barva | Černá |
| Vestavěný displej | |
| Ergonomie | |
| Typ hodin | Elektronický |
| Jednoduché čištění | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Spotřeba energie (konvenční) | 1,09 kWh |
| Pekárna na chleba | |
| Schopnost péci chleba | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 596 mm |
| Hloubka | 567 mm |
| Výška | 5994 mm |