- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Einhell |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 4513812 |
2 337 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Popis produktu:
Vrtací kladivo Einhell TE-HD 15 Li - Solo
Člen rodiny Power X-Change
3 funkce: šroubování, vrtání a vrtání s příklepem
Pneumatický příklep pro snadné vrtání i do betonu
Silný motor a kovová převodovka pro vysoký točivý moment
Univerzální sklíčidlo SDS-Plus s automatickou funkcí Slip-In
Elektronicky plynule regulovatelná rychlost pro citlivé práce
Vč. LED diody pro optimální osvícení pracovní plochy
Dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které je možné zakoupit samostatně
Technické parametry
Akumulátor: 18 V | Li-Ion
Otáčky: 0 - 1100 / min
Počet úderů: 0 -5700 / min
Síla úderu: 1,2 J
Max. točivý moment: 9,9 Nm
Vrtací výkon do betonu: 12 mm
Logistické informace
Délka / Výška / Šířka: 266 / 215 / 80 mm
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá, Červená |
| Snadné uchopení | |
| Výkon | |
| Stanovená rychlost | 1100 ot/min |
| Energie příklepu | 1,2 J |
| Počet nárazů | 5700 bpm |
| Průměr vrtání do betonu (max.) | 1,2 cm |
| Technické detaily | |
| Systém SDS | |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 18 V |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 80 mm |
| Hloubka | 266 mm |
| Výška | 215 mm |
| Hmotnost | 1,39 kg |