Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Einhell |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 4340495 |
Stolní kotoučová pila • Volnoběžné otáčky: 5000 ot/min • Umístění / poloha: Volně stojící • Barva: Černá ,Červená • Příkon: 2000 W • Hmotnost: 16,1 kg • Šířka balení: 716 mm • Hloubka balení: 625 mm • Výška balení: 330 mm •
4 414 Kč
včetně DPH 21%154 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Výkon | |
|---|---|
| Volnoběžné otáčky | 5000 ot/min |
| Vlastnosti | |
| Umístění / poloha | Volně stojící |
| Odsávání prachu | |
| Barva | Černá, Červená, Ocel |
| Bezpečnostní spínač | |
| Kola | |
| Příkon | |
| Příkon | 2000 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hustota zubů | 24 |
| Hmotnost | 16,1 kg |
| Údaje o balení | |
|---|---|
| Šířka balení | 716 mm |
| Hloubka balení | 625 mm |
| Výška balení | 330 mm |
| Hmotnost včetně balení | 20,6 kg |
| Obsah balení | |
| Pilový kotouč v balení | |
| Počet kotoučů | 1 |
| Počet zubů | 24 |
| Včetně hadice na piliny | |
| Ergonomie | |
| Otočná kolečka | |