Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Einhell |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | 3433555 |
foukač listí • druh pohonu: akumulátorový • akumulátorový program: Einhell Power X-Change 18 V • typ elektromotoru: bezuhlíkový • funkce foukání • proud vyfukovaného vzduchu: 200 km/h • max. průtok vzduchu: 670 m³/h • elektronická regulace rychlosti • hmotnost: 2,2 kg • V × Š × H: 50 × 20,5 × 27,3 cm •
2 055 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Ruční fukar |
| Rychloměr | 200 km/h |
| Režim sání | |
| Proud vzduchu | 670 m³/h |
| Barva | Černá, Červená, Stříbrná |
| Nastavitelná rychlost | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Hmotnost | 2,16 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 500 mm |
| Hloubka balení | 205 mm |
| Výška balení | 273 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,72 kg |
| Držadlo | |
| Ergonomické ovládání | |