- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Einhell |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 3408300 |
Zahradní nůžky • akumulátorové • kompatibilní s Li-Ion bateriemi Power X-Change • hmotnost: 800 g • akumulátor není součástí balení • spona na opasek •
2 845 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

I pro větší větve
S těmito prořezávacími nůžkami bez problému ustřihnete i silnější větve – podle informací výrobce si nástroj poradí s větvemi až do tloušťky 28 milimetrů.
Pohodlné použití
Protože tyto nůžky disponují ergonomickou rukojetí, je jejich používání velmi pohodlné. K tomu navíc přispívá i praktická spona na opasek, díky níž můžete bez potíží zastřihávat větve i ve vyšších polohách stromů.
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Hmotnost | 800 g |
| Hmotnost včetně balení | 1,05 kg |
| Hloubka balení | 380 mm |
| Šířka balení | 115 mm |
| Výška balení | 70 mm |