Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Einhell |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | 3413991 |
Robotická sekačka - doporučená plocha trávníku do 500 m², max. náklon svahu 25 %, nastavitelná výška sečení od 20 do 60 mm, vymezení zón bez vodícího drátu, kapacita akumulátoru 3 Ah, napětí 18 V, 1 akumulátor součástí balení, záběr 18 cm, 3 nože, materiá
16 827 Kč
včetně DPH 21%589 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Robotická sekačka na trávu |
| Maximální oblast sekání | 500 m² |
| Řezná šířka | 18 cm |
| Seřízení řezací vůle | |
| Vhodné pro sklon až | 25% |
| Sběrný koš na trávu | |
| Typ motoru | Kartáčovaný |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX4 |
| Barva | Černá, Červená |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 18 V |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Obsah balení | |
| Délka hraničního vodiče | 10 m |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 12,4 kg |