Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Einhell |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | 4326368 |
Robotická sekačka na trávu • Maximální oblast sekání: 1200 m² • Řezná šířka: 18 cm • Napájecí zdroj: Baterie • Typ baterie: Zabudovaná baterie • Napětí baterie: 18 V • Hmotnost: 14,3 kg • Šířka balení: 723 mm • Hloubka balení: 512 mm •
13 957 Kč
včetně DPH 21%489 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Robotická sekačka na trávu |
| Maximální oblast sekání | 1200 m² |
| Řezná šířka | 18 cm |
| Seřízení řezací vůle | |
| Minimální výška řezu | 2 cm |
| Maximální výška řezu | 6 cm |
| Vhodné pro sklon až | 35% |
| Ergonomické ovládání | |
| Počet koleček | 2 kolo/kola |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LCD |
| Ochrana proti krádeži | |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | |
| Barva | Červená |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Napětí baterie | 18 V |
| Kapacita baterie | 5,2 Ah |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 14,3 kg |
| Obsah balení | |
| Včetně baterie | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka balení | 723 mm |
| Hloubka balení | 512 mm |
| Výška balení | 318 mm |
| Hmotnost včetně balení | 15,8 kg |