Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Einhell |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | 3410365 |
Nůžky na trávu - akumulátorové, ergonomická násada, vyměnitelné nástavce, šířka čepele 110 mm, materiál čepele ocel, šíře záběru 7 cm, v balení akumulátor, nabíječka, lišta na keře, napětí akumulátoru 3,6 V, kapacita akumulátoru 2 Ah, hmotnost 650 g
1 090 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šířka čepele | 11 cm |
| Křovinová čepel | |
| Barva | Černá, Modrá |
| Baterie | |
|---|---|
| Napětí baterie | 3,6 V |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 650 g |