Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Eico |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 661OPPRF0159784 |
Nástěnný Černá • Nerezová ocel 540 m³/h • Maximální výkon odsávání: 540 m³/h • Typ odsávání: Potrubí • Třída účinnosti dynamiky kapalin: B • Model: Nástěnný • Barva: Černá • Nerezová ocel • Základní materiál: Nerezová ocel • Typ filtru mastnoty: Tmavě šeda • Počet filtrů: 1 kusů • Výkon topného tělesa: 2,5 W • Počet žárovek: 2 žárovek • Typ žárovky: LED • Roční spotřeba energie: 66 kWh • Stupnice energetické účinnosti: A+++ až D •
10 358 Kč
včetně DPH 21%363 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Maximální výkon odsávání | 540 m³/h |
| Typ odsávání | Potrubí |
| Třída účinnosti dynamiky kapalin | B |
| Třída účinnosti osvětlení | A |
| Třída účinnosti filtrovaní mastnoty | C |
| Počet rychlostí | 3 |
| Intenzivní rychlost | |
| Hlučnost | 65 dB |
| Hlučnost (nízká rychlost) | 49 dB |
| Hlučnost (vysoká rychlost) | 65 dB |
| Vzhled | |
| Model | Nástěnný |
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Vestavěný displej | |
| Typ ovládání | Otočné |
| Průměr sací přípojky | 15 cm |
| Počet motorů | 1 |
| Motor dodáván | |
| Filtrování | |
|---|---|
| Typ filtru mastnoty | Tmavě šeda |
| Počet filtrů | 1 kusů |
| Vyjímatelný filtr | |
| Osvětlení | |
| Výkon topného tělesa | 2,5 W |
| Počet žárovek | 2 žárovek |
| Typ žárovky | LED |
| Poloha osvětlení | Čelní |
| Příkon | |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Roční spotřeba energie | 66 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | B |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 598 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Výška (min.) | 62,2 cm |
| Výška (max.) | 115,2 cm |