Edifier R1700BTS jsou Bluetooth aktivní regálové reproduktory, nabízející nejen elegantní vzhled, ale i pečlivě vyladěnou kvalitu zvuku, s níž bude poslech vašich oblíbených hudebních alb pravým zážitkem. S novým chipsetem EDF3024, krásnými designovými akcenty dřeva, 4" basovým reproduktorem a výškovými Eagle Eye dome tweetery o průměru 19 mm přinášejí reproduktory bohaté basy s potřebnou hloubkou a zároveň čisté a přesné vysoké frekvence, které vám zprostředkují i ty nejmenší zvukové detaily.
Regálové reproduktory Edifier R1700BTS dokáží produkovat až 66W nezkreslený výstupní signál. Vyvážený 4" basový měnič a Eagle Eye tweeter o průměru 19 mm dohromady vytvářejí solidní zvuk studiové kvality, který se bude ideálně hodit jak k poslechu hudby, tak i sledování filmů a seriálů či hraní her.
Zbrusu nové 19mm Eagle Eye dome tweetery zprostředkují dokonale prokreslené výšky se zvukovými detaily. S vylepšenými součástkami a rozměry vám zajistí jedinečný poslechový zážitek.
| Reproduktory | |
|---|---|
| Umístění reproduktorů | Stolní/regálový |
| Počet mechanik | 2 |
| Počet ovladačů výškových reproduktorů | 1 |
| Průměr výškového reproduktoru | 1,9 cm |
| Průměr výškového reproduktoru | 1,88 cm (0.74") |
| Hlavní reproduktor | |
| Počet ovladačů hlavních reproduktorů | 1 |
| Průměr středobasového reproduktoru | 10,2 cm |
| Průměr subwooferu (imperiální) | 10,2 cm (4") |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 66 W |
| Frekvenční rozsah | 52 - 20000 Hz |
| Odstup signálu od šumu | 85 dB |
| Citlivost vstupu | 700 mV |
| Výkon | |
|---|---|
| Barva | Černá, Dřevo |
| Doporučené použití | Domácí |
| Základní materiál | MDF |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| Dálkové ovládání | |
| Bass reflex | |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Line-in | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 154 mm |
| Výška | 256 mm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | Audio (3,5 mm), RCA |