Edbak VWPOP65-L - Počítače a Notebooky
CASHBACK
Edbak VWPOP65-L
Edbak VWPOP65-L
Značka: Edbak
Dostupnost: skladem
Produktový kód: VWPOP65-L
Držák na videostěnu • Model: Opraveno • Barva: Černá • Úhel náklonu: 0 - 28° • Maximální nosnost: 60 kg • Maximální velikost obrazovky: 165,1 cm (65") • Způsob uchycení: Zeď • Šířka: 832 mm • Hloubka: 85 mm • Výška: 530 mm • Šířka balení: 890 mm • Hloubka balení: 560 mm • Výška balení: 110 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Držák na videostěnu
• Model: Opraveno
• Barva: Černá
• Úhel náklonu: 0 - 28°
• Maximální nosnost: 60 kg
• Maximální velikost obrazovky: 165,1 cm (65")
• Způsob uchycení: Zeď
• Šířka: 832 mm
• Hloubka: 85 mm
• Výška: 530 mm
• Šířka balení: 890 mm
• Hloubka balení: 560 mm
• Výška balení: 110 mm