- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Vyčistí i špatně dostupná místa a bez námahy , velmi jednoduchá obsluha
Česká republika
| Značka: | Ecovacs |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | W950 |
detekce bezrámových skel ; inovativní sací fén udržuje robot pěvně na skleněném povrchu ; hlučnost: 62 dB
9 742 Kč
včetně DPH 21%341 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Už nikdy nebudete odsouvat nábytek nebo lézt na hůře dostupná či rozměrná okna a tím se vystavovat nebezpečí. Lze připojit prodlužovací kabel a WINBOT 950 udělá všechnu práci za Vás.

SMART DRIVE systém s 4 programy čistění zaručuje rychlé a důmyslné čistění.

Velmi tichý a inovativní sací fén udržuje robot pěvně na skleněném povrchu a tím zajištuje bezpečné mytí většiny skel, včetně zamrzlých, vzorkovaných a kalorizovaných.

Záložní baterie: 14,8 V
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Příkon | |
| Kapacita baterie | 600 mAh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 273 mm |
| Hloubka | 273 mm |
| Výška | 123 mm |
| Hmotnost | 3,3 kg |
Pro: Vyčistí i špatně dostupná místa a bez námahy , velmi jednoduchá obsluha
Prohlížíte si: ECOVACS Robot pro čištění oken Winbot W950
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.