- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Vše OK, dcera spokojena.
Česká republika
| Značka: | ECG |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | PH 6520 |
Pomalý hrnec • pro šetrné vaření, dušení a pečení • 3 provozní režimy • 2 úrovně teploty: low, high, keep warm • objem vnitřní nádoby 6,5 l •
1 519 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Hlavní výhody "pomalého" vaření
Tato metoda je charakteristická dlouhou dobou vaření při nízkých teplotách, proto se zjednodušeně nazývá pomalé vaření .
Hlavní výhodou pomalého vaření je, že si potraviny uchovávají své
aroma a chuť. Díky této úpravě bude chuť přidaných bylinek a koření
výraznější a maso jemnější. Další nespornou výhodou je, že se
připravovaný pokrm nedá prakticky připálit. Pomalé vaření v hrnci s
vnitřní keramickou nádobou zaručuje perfektní a rovnoměrnou tepelnou
úpravu zejména celých kusů masa a také drůbeže vcelku, tedy kachny,
husy a další. Oblíbená jsou také jídla tzv. vše v jednom hrnci, kdy se
celý pokrm vaří dohromady, což ušetří čas strávený přípravou jídla.
Komfort vaření ve "Slow Cooker„ hrnci
Vnitřní
keramický hrnec se ohřívá rovnoměrně a perfektně rozděluje teplo kolem
vařeného pokrmu. Keramický hrnec lze rovněž samostatně použít na
gratinování a zapékání v troubě a také v něm můžete pokrm přímo
servírovat na stůl.
Na ovládacím panelu lze nastavit provozní teplotu ve třech stupních - vysoká, nízká nebo udržování v teple.
Dále lze nastavit dobu přípravy pokrmu.
Přednastavena je 12hodinová fáze vaření, po jejímž uplynutí se pomalý
hrnec automaticky přepne na režim udržení v teple na 6 hodin. Stisknutím
tlačítka lze naprogramovat v 30 minutových krocích i vlastní časy
vaření v rozmezí od 30 minut až do 12 hodin.
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba elektrické energie | 320 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Technické detaily | |
| Kapacita | 6,5 l |
| Teplota (min) | 50 °C |
| Teplota (max) | 90 °C |
| Časovač | |
| Typ časovače | Digitální |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 415 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hmotnost | 5,46 kg |
| Šířka balení | 425 mm |
| Hloubka balení | 330 mm |
| Výška balení | 250 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,2 kg |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Světelný indikátor napájení | |
| Gumové protiskluzové nožičky | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Základní materiál | Plast, Nerezová ocel |
| Materiál nádoby | Keramický |
Vše OK, dcera spokojena.
Prohlížíte si: ECG PH 6520
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.