- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro:
Zatím vše funkční
V balení je i trvalý filtr
Snadná obsluha
Česká republika
| Značka: | ECG |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | KP 2115 |
překapávač ; příkon 1000 W; příprava až 12 šálků najednou
1 051 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Elegantní kávovar černé barvy
Moderní kávovar ECG KP 2115 spolehlivě uspokojí nejednoho milovníka kávy, ale i čaje. Vaši pozornost si získá nejen svým designem, ale také bohatou výbavou a snadným ovládáním.
Díky objemnému 1,5litrovému zásobníku na vodu hravě zvládne připravit až 12 šálků najednou. Kávovar zvládne funkce jako je udržování stále teploty nebo automatické vypnutí. Je vybaven systémem Anti-drip, který zabrání volnému odkapávání při odejmutí konvice. Samotná údržba je velmi snadnou záležitostí díky vyjímatelnému a omyvatelnému filtru. Ve výbavě je navíc přidaná dávkovací lžička.
| Výkon | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Typ produktu | Kávovar na překapávanou kávu |
| Objem zásobníku vody | 1,5 l |
| Typ kávovaru | Poloautomatické |
| Typ náplně | Mletá káva |
| Zásobník na uvařenou kávu | Džbán |
| Kapacita v šálcích | 12 hrnků |
| Objem nádoby | 1,5 l |
| Vestavěný mlýnek | |
| Nastavitelná sílá kávy | |
| Systém na horkou vodu | |
| Funkce rychlého předehřevu | |
| Funkce uchování teploty | |
| Funkce udržování tepla | 40 min |
| Vodní filtr | |
| Systém zamezující odkapávání | |
| Příslušenství lze mýt v myčce | |
| Funkce a programy vaření | |
| Příprava kávy | |
| Příprava espressa | |
| Příprava cappuccina | |
| Příprava čaje | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Základní materiál | Sklo, Plast |
| Typ ovládání | knoflíky |
| Vestavěný displej | |
| Indikátor úrovně vody | |
| Viditelná hladina vody | |
| Protiskluzové nožky | |
| Délka šňůry | 0,71 m |
| Podsvětlený vypínač | |
| Jednoduché čištění | |
| Jednoduché používání | |
| Odnímatelný otočný filtr | |
| Příkon | |
| Příkon | 1000 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 280 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Výška | 320 mm |
| Hmotnost | 1,48 kg |
Pro:
Zatím vše funkční
V balení je i trvalý filtr
Snadná obsluha
Vaří kvalitní kávu, bezproblémový chod,
Pro:
Zatím vše funkční
V balení je i trvalý filtr
Snadná obsluha
Pro:
Kvalitní výrobek a doufám, že nezklame
V jednoduchosti je krása. Kvalitní náhrada starého vědeckého kávovaru s digitálními hodinami a časovačem, který kávu chrochtá hodinu.☺ Za 10 minut plná konvice vonící kávy je na 1*.
Pro:
Kvalitní výrobek a doufám, že nezklame
Prohlížíte si: ECG KP 2115, černý
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.