Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Eaton |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 9SXEBM96T |
Přídavný bateriový modul • napětí 96 V • pro záložní zdroj 9SX 2000/3000VA (9SX2000I a 9SX3000I) • dodává se v provedení tower. •
31 289 Kč
včetně DPH 21%1095 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Formát | Tower |
| Barva | Černá |
| Kompatibilní produkty | 9SX2000I, 9SX3000I, 9SX3000IM, 9SX3000INB |
| Baterie | |
| Typ baterie | Olověná (VRLA) |
| Počet baterií | 16 |
| Kapacita baterie | 9 Ah |
| Napětí baterie | 12 V |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 214 mm |
| Hloubka | 412 mm |
| Výška | 346 mm |
| Hmotnost | 48,7 kg |