Technické údaje:
Online ochrana napájení
výkonové charakteristiky 1000VA/800W
kompaktní provedení
pracuje s topologií s dvojitou konverzí
Rozhraní: vstup: (1) C14
výstup: (4) C13
komunikační porty: 1 USB port + 1 RS232 port (porty USB a RS232 nemohou být použity současně
zásuvná pozice pro Network-M2
ModBus-MS
nebo Relay-MS
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Kategorie zdrojů nepřerušovaného napájení | S dvojitou konverzí (online) |
| Výstupní kapacita (VA) | 1000 VA |
| Výstupní výkon | 800 W |
| Vstupní operační napětí (min) | 100 V |
| Vstupní operační napětí (max) | 300 V |
| Vstupní frekvence | 50/60 Hz |
| Výstupní operační napětí (min) | 208 V |
| Výstupní operační napětí (max) | 240 V |
| Efektivita | 91% |
| Kapacita přetížení (5 minut) | 150% |
| Kapacita přetížení (1 minuta) | 130% |
| Kapacita přetížení (10 sekund) | 150% |
| Hlučnost | 37 dB |
| Možnosti připojení | |
| Typy zásuvky pro napájení ze sítě | IEC 320 |
| Zástrčka | C13 rozdvojovač |
| Počet zásuvek | 4 AC zásuvky / AC zásuvek |
| USB port | |
| Sériové rozhraní | |
| Typ sériového rozhraní | RS-232 |
| Počet sériových portů | 1 |
| Porty RS-232 | 1 |
| Baterie | |
|---|---|
| Typická doba zálohování při plném zatížení | 4 min |
| Typická doba zálohování při polovičním zatížení | 12 min |
| Vzhled | |
| Bezpečnost | IEC/EN 62040-1 |
| Certifikace | IEC/EN 62040 -2, CE, CB report (TUV) |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 228 mm |
| Hloubka | 144 mm |
| Výška | 356 mm |