- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Splnuje ocekavani,zatim bez vyhrad
Pro:
Česká republika
| Značka: | Dyson |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | V11 Torque Drive Extra |
tyčový vysavač • výdrž akumulátoru 60 min • cyklonová technologie vysávání • neomezený akční rádius • filtrace od 0,3 mikronu • nízká hlučnost • inteligentní podlahová hubice Torque-Drive • mini hubice s motorovým rotačním kartáčem • jemný mini kartáč • kartáč na odolné nečistoty • kombinovaná kartáčová hubice • štěrbinová hubice •
17 806 Kč
včetně DPH 21%623 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Tyčový vysavač Dyson V11 Toque Drive Extra funguje na principu cyklonové technologie vysávání, díky níž má mimořádně vysoký tah. Výkonný motor se otáčí až 125 000× za minutu a celkem 14 cyklonů vyvíjí extrémní sací sílu, jež účinně odstraní prach a další nečistoty z vaší domácnosti. Součástí balení je bohatá sada příslušenství pro pestrou škálu využití.
Na výběr budete mít z 3 úklidových módů, mezi nimiž můžete snadno přepínat. Automatický režim neustále upravuje sací výkon podle typu podlahy, čímž maximalizuje životnost baterie. Nejúspornější funkce Eco je ideální pro co nejdelší čištění velkých ploch. Boost mód se hodí na intenzivní úklid menších oblastí.
Vysokokapacitní baterie vyvíjí až o 20 % vyšší sací výkon, než mají starší modely vysavačů Dyson. Na jedno nabití vydrží až 60 minut provozu, takže zvládnete odvést pořádný kus práce. Navíc můžete dát jednou provždy sbohem hledání zásuvek pro kabel. Bezdrátový vysavač vás zkrátka nebude nijak omezovat. Baterii lze vyjmout a vyměnit za náhradní pro ještě delší úklid (druhá baterie není součástí balení).
| Výkon | |
|---|---|
| Vysávání | Suchý |
| Čisticí povrchy | Koberec, Tvrdá podlaha |
| Regulace výkonu | Auto |
| Metoda oddělování nečistot | Filtrování |
| Hlučnost | 82 dB |
| Výkon motoru | 610 W |
| Vzhled | |
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Kapacita | 0,76 l |
| Barva | Vícebarevný |
| Ergonomie | |
| Umývatelný filtr | |
| Montovatelné na zeď | |
| Vyjímatelný filtr | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Doba chodu | 60 min |
| Doba nabíjení | 4,5 h |
| Doba běhu s motorizovanou hubicí (střední rychlost) | 40 min |
| Doba běhu s motorizovanou hubicí (vysoká rychlost) | 5 min |
| Sací výkon | 220 ppm |
| Počet baterií | 1 |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 256 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Výška | 1286 mm |
| Hmotnost | 3,09 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 271 mm |
| Hloubka balení | 154 mm |
| Výška balení | 990 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,29 kg |
| Obsah balení | |
| Montáž vysávací hůlky | |
| Nabíjecí základna | |
| Podlahový nástavec | |
| Štěrbinový nástavec | |
| Malá motorová hlava | |
Splnuje ocekavani,zatim bez vyhrad
Pro:
Prohlížíte si: Dyson V11 Torque Drive Extra
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.