- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Dyson |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | TP00 |
čistička vzduchu • funkce ventilátoru • odstraní 99,95 % škodlivin • HEPA filtr druhé generace • celoroční využití • časovač • technologie Air Multiplier • režim oscilace • noční režim • vhodná pro alergiky • tichý chod • dálkové ovládání v balení • průtok vzduchu 434 l/s • hlučnost 62 dB •
9 499 Kč
včetně DPH 21%332 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Čistička vzduchu Dyson Pure Cool TP00 vám zajistí čistou a svěží domácnost. Kromě vysoké účinnosti čištění ji můžete používat také jako ventilátor k osvěžení vzduchu. Ovládat ji lze snadno pomocí dálkového ovládání a nastavit například časovač vypnutí nebo přepnout do tichého nočního režimu pro klidný a nerušený spánek.
Uvnitř se nachází pokročilý HEPA filtr druhé generace, který pomáhá zachytit i ty nejjemnější částice. Díky tomu čistička vyniká mimořádnou účinností, kdy z ovzduší zvládne odstranit drtivou většinu všech prachových částic, bakterií, mikroorganismů a plynů.

Čističku lze využívat dle potřeby dvěma způsoby. Buď jako prostředek k odstranění nečistot z ovzduší, nebo jako ventilátor pro okamžité osvěžení vzduchu a nastolení příjemného chládku. To oceníte především v letních měsících, kdy teplota venku šplhá snad až ke čtyřicítkám… Vy si ovšem doma či v kanceláři zajistíte příjemné ovzduší vhodné na práci i relaxaci.

Během noci dochází ke ztmavení displeje. Snímače a čistička pracují ještě tišeji, abyste mohli v klidu spát nejen vy, ale i malé děti, které mají spánek často velmi lehký. K dispozici je navíc i možnost nastavit automatické vypnutí po 15 minutách až 9 hodinách.

Čistička dokáže pročistit vzduch v celé místnosti. Technologie Air Multiplier generuje cirkulační energii a vzduch zpátky posílá rovnoměrně do všech směrů.

K ještě lepší distribuci vzduchu do prostoru můžete aktivovat funkci oscilace.

Certifikát od společnosti Allergy Standards Limited dokazuje, že se tento přístroj perfektně hodí do každé domácnosti. Jelikož zanechává vzduch čistý a svěží, umožní volně dýchat také alergikům, astmatikům, malým dětem a domácím zvířatům.

| Vlastnosti | |
|---|---|
| Časovač | |
| Minimální doba dušení | 1 h |
| Maximální doba dušení | 9 h |
| Hlučnost (vysoká rychlost) | 63 dB |
| Časovač vypnutí | |
| Délka šňůry | 1,883 m |
| Automatický režim | |
| Noční režim | |
| Proud vzduchu | 414 l/s |
| Rychlost vzduchu | 2,58 m/s |
| Úhel rotace kol | 70° |
| Vzhled | |
| Barva | Stříbrná, Bílá |
| Vestavěný displej | |
| Filtrování | |
|---|---|
| HEPA filtr | |
| Filtr s aktivním uhlím (AC) | |
| Příkon | |
| Maximální spotřeba energie | 56 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 196 mm |
| Hloubka | 196 mm |
| Výška | 1018 mm |
| Hmotnost | 3,74 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 224 mm |
| Hloubka balení | 219 mm |
| Výška balení | 1151 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,75 kg |