- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Domo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | DO9227P |
Palačinkovač • zařízení na výrobu palačinek 1 palačinka/lívanec • výměnné desky na 5 malých palačinek • Šířka balení: 433 mm • Hloubka balení: 131 mm • Výška balení: 445 mm • Příkon: 1500 W • Rozměry balení (š x h x v): 43,3 x 13 x 44,5 cm • Hmotnost balení: 3,7 kg • Rozměry přístroje (š x h x v): 40,6 x 42,6 x 10,2 cm • Hmotnost přístroje: 3,2 kg •
1 889 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Přístroj kombinující v sobě elektrickou pánev pro přípravu palačinek a lívanců potěší nejen milovníky těchto sladkých dobrot, ale zvládne hravě upéct i kopu bramboráků, perfektní volská oka, nebo jakékoliv jiné placičky, které máte rádi. K přípravě perfektních palačinek, nebo lívanečků vám jistě přijde vhod i přiložená dřevěná obracečka a roztírátko na těsto. Díky kvalitnímu nepřilnavém povrchu se na plotně jen tak něco nepřipálí a i následná údržba je tak velmi snadná. O rychlost pečení se pak postará prodloužené topné těleso o vysokém příkonu s možností regulace posuvným termostatem.
Typ přístroje: palačinkovač / elektrický lívanečník
Průměr plotny: 34 cm
Příkon: 1500 W
2v1: Palačinkovač na palačinky o průměru až 34 cm
Lívanečník na 5 lívanců o průměru až 11 cm
Plotýnku na palačinky lze jednoduše vyměnit za plotýnku na lívance
Kvalitní nepřilnavý povrch obou plotýnek
Nastavitelný termostat s dřevěným ovladačem
Extra dlouhé topné těleso s vysokým výkonem
Kontrolka nahřátí na provozní teplotu
Protiskluzové stabilní nožičky
Délka přívodního kabelu: 85 cm
Balení včetně: dřevěná obracečka, roztírátko na palačinky
| Příkon | |
|---|---|
| Příkon | 1500 W |
| Technické detaily | |
| Počet palačinek | 1 palačinka/palačinek |
| Barva | Černá |
| Průměr palačinky | 37,5 cm |
| Nastavitelný termostat | |
| Vyjímatelné desky | |
| Kontrolka | |
| Nepřilnavý povrch | |
| Obsah balení | |
|---|---|
| Rozdělovač těsta | |
| Včetně stěrky | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka balení | 433 mm |
| Hloubka balení | 131 mm |
| Výška balení | 445 mm |