Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Domo |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | DO8715P |
Elektrický lívanečník se dvěma plotnami o průměru 18 cm • Domo DO8715P disponuje nepřilnavým povrchem Corflon Ultra • podsvíceným vypínačem a pojistkou proti přehřátí. V balení naleznete praktické dřevěné roztírátko a naběračku. •
1 389 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Příkon | 1000 W |
| Barva | černá |
| Příkon | |
|---|---|
| Příkon | 1000 W |
| Technické detaily | |
| Počet palačinek | 2 palačinka/palačinek |
| Barva | Černá |
| Průměr palačinky | 180 cm |
| Bezpečnostní spínač | |
| Kontrolka | |
| Nepřilnavý povrch | |
| Chlazený úchyt | |
| Jednoduché čištění | |
| Obsah balení | |
|---|---|
| Roztíračka na palačinky | |
| Počet lžící v ceně | 1 kusů |
| Včetně stěrky | |