Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Domo |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | DO533FR |
Horkovzdušná fritéza • Kapacita: 5,5 l • Kapacita fritézy: 1,5 kg • Barva: Černá • Typ ovládání: Dotyk • Umístění přístroje: Samostatné • Příkon: 2000 W •
2 744 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Samostatné |
| Barva | Černá |
| Vyjímatelná miska | |
| Nepřilnavá vnitřní mísa | |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Nepřilnavý povrch | |
| Indikátory | |
| Vestavěný displej | |
| Příkon | |
| Příkon | 2000 W |
| Výkon | |
| Typ produktu | Horkovzdušná fritéza |
| Kapacita | 5,5 l |
| Kapacita fritézy | 1,5 kg |
| Funkce smažení | |
| Nastavitelný termostat | |
| Teplota (min) | 80 °C |
| Teplota (max) | 200 °C |
| Digitální časovač | |
| Doba časovače | 60 min |