Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Domo |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | DO152A |
Ochlazovač vzduchu - příkon 110 W, 3 rychlosti, maximální hlučnost 65 dB, průtok vzduchu 1359,23 m³/h, objem nádržky na vodu 5,5 l, dálkové ovládání, časovač a čištění vzduchu, stříbrná a šedá barva
2 989 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Umístění | Podlaha |
| Počet rychlostí | 3 |
| Proud vzduchu | 800 m³/h |
| Nastavení výšky | |
| Časovač | |
| Maximální doba dušení | 7,5 h |
| Objem zásobníku vody | 5,5 l |
| Otočná kolečka | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba elektrické energie | 110 W |
| Údaje o balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Šířka balení | 325 mm |
| Hloubka balení | 445 mm |
| Výška balení | 940 mm |
| Hmotnost včetně balení | 10 kg |