- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Funguje dle očekávání
Česká republika
| Značka: | DJI |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | DJIRON40 |
DJI PROFI Ronin-S stabilizační držák pro DSLR a zrcadlové kamery; stabilizuje ve třech osách; do jedné ruky
69 656 Kč
včetně DPH 21%2438 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Ruční kamerový stabilizátor |
| Barva | Černá |
| Připevnění | 1/4, 3/8" |
| Použitelnost | Pro praváky |
| Sklopný | |
| Motorizovaný | |
| Rotační | |
| Maximální nosnost | 3,6 kg |
| Výkon | |
| Rozsah úhlových vibrací | -0,02 - 0,02° |
| Rozsah ovladatelného otáčení | 0 - 360° |
| Rozsah ovladatelného náklonu | -90 - 135° |
| Rozsah ovladatelného posunu | -30 - 30° |
| Rozsah mechanického otáčení | 0 - 360° |
| Rozsah mechanického náklonu | -95 - 185° |
| Rozsah mechanického posunu | 0 - 360° |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.0 |
| Nabíjecí port USB | |
| Příkon | |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 2400 mAh |
| Napětí baterie | 14,4 V |
| Provozní doba | 12 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 3,6 kg |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | USB |
| Návod na použití | |
| Včetně montážní desky | |
Funguje dle očekávání
Prohlížíte si: DJI PROFI Ronin-S stabilizační držák pro DSLR a zrcadlové kamery
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.