- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro nenáročné,vystačující
Česká republika
| Značka: | Dirt Devil |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | DDVM611 |
robotický vysavač ; 3 aktivní senzory proti pádu a nárazu ; 4 programy uklízení
4 153 Kč
včetně DPH 21%145 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Tvar | Kulatý |
| Výkon | |
| Množství prachu (celkový) | 0,24 l |
| Počet programů | 4 |
| Podporované typy povrchu | Koberec |
| Příkon | |
| Typ baterie | Nikl-metal hydridová (NiMH) |
| Kapacita baterie | 1000 mAh |
| Napětí baterie | 14,4 V |
| Doba chodu | 60 min |
| Doba nabíjení | 5 h |
| Vstupní střídavé napětí | 100-240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Průměr | 30 cm |
| Výška | 50 mm |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Obsah balení | |
| Návod k obsluze | |
Pro nenáročné,vystačující
Pro: Design
Pro: Běhá jako čert,je možna objadnat nové kartáče a filtr_
Produkt jsem vratil jelikoz byl vadny a nesel pouzit. Proto nelze hodnotit.
Prohlížíte si: Dirt Devil M611 Fusion Robot Vysavač robotický
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.