- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Kingston Technology |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | KVR32N22S8/8 |
paměťový modul • provedení DIMM • typ DDR4 • kapacita 8 GB (1× 8 GB) • frekvence 3 200 MHz • CAS latence 22 • 1Rx8 • vysoká kompatibilita • vhodné pro práci s kancelářskými aplikacemi a tvorbu videí • 1 ks v balení •
1 980 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Komponent pro | PC/server |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| ECC | |
| CAS latence | 22 |
| Rank paměti | 1 |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| Modulová konfigurace | 1024M x 64 |
| Čas cyklu řady | 45,75 ns |
| Čas obnovy cyklu řady | 350 ns |
| Aktivní čas řady | 32 ns |
| Programovací napájecí napětí (VPP) | 2,5 V |
| Země původu | Tchaj-wan |
| Olověná povrchová úprava | Zlato |
| Standard JEDEC | |
| Provozní podmínky | |
|---|---|
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 85 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -55 - 100 °C |
| Technické detaily | |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Udržitelnost | |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |
| Neobsahuje | Halogen |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 133,3 mm |
| Výška | 31,2 mm |