Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Digitus |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | DS-72211-2US |
racková konzole 48,3 cm (19") 1366 x 768 px Černá 1U • Úhlopříčka displeje: 48,3 cm (19") • Rozlišení displeje: 1366 x 768 px • Kontrastní poměr (typický): 1000:1 • Rozhraní: VGA • Jazyk klávesnice: US Mezinárodní • Hmotnost včetně balení: 23,4 kg • Šířka balení: 705 mm • Hloubka balení: 810 mm •
28 043 Kč
včetně DPH 21%982 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 48,3 cm (19") |
| Rozlišení displeje | 1366 x 768 px |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Typ displeje | TFT |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Technické detaily | |
| Kapacita racku | 1U |
| Barva | Černá |
| Zabudovaný KVM přepínač | |
| Počet přepínatelných portů KVM | 1 |
| Instalace do racku | |
| Země původu | Čína |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Rozhraní | VGA |
| Klávesnice | |
| Vestavěný touchpad | |
| Jazyk klávesnice | US Mezinárodní |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 23,4 kg |
| Šířka balení | 705 mm |
| Hloubka balení | 810 mm |
| Objem balení | 111355 cm³ |