- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DeWALT |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | DWST83395-1 |
Sada kufrů COMBO II + IV včetně organizéru • Uložení elektrického nářadí, uložení malých součástí a možnost dobrého uspořádání obsahu • Vyjímatelné rozdělovací příčky pro uspořádání vrtáků a pracovních nástrojů • Skluzy s kuličkovými ložisky zaručují spolehlivost výrobku při náročných pracích
2 132 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Rukojeť ze dvou materiálů na horní části každého kufru zaručuje snadné a pohodlné zvedání.
Stohovatelnost: Všechny kufry mohou být navzájem stavěny na sebe. Odolné boční západky zajišťují bezpečné upevnění kufrů.
Užitečný úložný objem v litrech: 21,5 l. Tloušťka stěny: 2,8 - 3,0 mm.
Novátorská konstrukce: robustní a pevná.
Flexibilní platforma Mix & Match, která umožňuje různé kombinace.
Rozměry:
Šířka: 440 mm
Hloubka: 326 mm
Výška: 331 mm
Celková hmotnost: 6,3 kg
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá, Žlutá |
| Materiál | Plast, Kov |
| Množství | 1 |
| Vlastnosti | |
| Typ produktu | Krabice na nářadí |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 440 mm |
| Hloubka | 337 mm |
| Výška | 333 mm |
| Šířka balení | 430 mm |
| Hloubka balení | 327 mm |
| Výška balení | 320 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,2 kg |