- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pevnost
Pro:
Česká republika
| Značka: | DeWALT |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | DWST83345-1 |
Skladovací box na nářadí • Materiál interiéru: Pěna • Ochranné funkce: Voděodolný a Prachuodolný • Šířka: 440 mm • Hloubka: 333 mm • Výška: 162 mm
1 058 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Uložení elektrického nářadí do upravených molitanových vložek ( není součástí dodávky ) zaručuje kvalitní ochranu vašeho nářadí.
Užitečný úložný objem v litrech: 13,5 l. Tloušťka stěny: 2,8 - 3,0 mm.
Rovná horní část včetně upravené molitanové vložky.
Stohovatelnost: Všechny kufry mohou být navzájem stavěny na sebe. Odolné boční západky zajišťují bezpečné upevnění kufrů.
Rukojeť ze dvou materiálů na horní části každého kufru zaručuje snadné a pohodlné zvedání.
Novátorská konstrukce: robustní a pevná.
Flexibilní stohovatelná platforma Mix & Match, která umožňuje různé kombinace.
Rozměry:
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá, Žlutá |
| Úchyty | |
| Kvalita držatel | 2 |
| Uzamykání | |
| Materiál interiéru | Pěna |
| Ochranné funkce | Prachuodolný, Odolné vůči vodě, Voděodolný |
| Množství | 1 |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 440 mm |
| Hloubka | 333 mm |
| Výška | 162 mm |
Pevnost
Pro:
Prohlížíte si: DeWALT DWST83345-1
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.