- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Vše ok.
Česká republika
| Značka: | DeWALT |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | DWST1-75799 |
Krabice na nářadí • Barva: Černá • Šířka: 435 mm • Hloubka: 512 mm • Výška: 1000 mm •
3 205 Kč
včetně DPH 21%112 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Tvrdá bedna na nářadí |
| Barva | Černá |
| Otočná kolečka | |
| Úchyty | |
| Kvalita držatel | 1 |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 435 mm |
| Hloubka | 512 mm |
| Výška | 1000 mm |
Pro: Vše ok.
Pro: odolný a prostorný
Kvalitní plast, provedení super.
Prohlížíte si: DeWALT DWST1-75799
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.