- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro:
Box je velký a bytelný,něco vydrží.
Česká republika
| Značka: | DeWALT |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | DWST1-75774 |
Skladovací box na nářadí od značky DeWalt s nosností až 30 Kg
1 782 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

S odnímatelnou přihrádkou na drobné nářadí a příslušenství.
Robustní, stohovatelný a praktický kufr na nářadí T-STAK.
Včetně organizéru ve víku pro malé nářadí.
Stohovatelnost: Všechny kufry mohou být navzájem stavěny na sebe. Odolné boční západky zajišťují bezpečné upevnění kufrů.
Rukojeť ze dvou materiálů na horní Ĉást každého kufru zaručuje snadné a pohodlné zdvyhanie.
Novátorská konstrukce: robustní a pevná.
Rozměry:
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá, Žlutá |
| Materiál | Hliník, Plast |
| Úchyty | |
| Kvalita držatel | 1 |
| Uzamykání | |
| Množství | 1 |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 442 mm |
| Hloubka | 338 mm |
| Výška | 323 mm |
Pro:
Box je velký a bytelný,něco vydrží.
Pro:
Kvalita Dewalt
manžel bude určitě spokojen
Pro:
prostě Dewalt
Prohlížíte si: DeWALT DWST1-75774
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.