- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DeWALT |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | DW088K-XJ+DE0881T |
laser • křížový • měřící dosah: 50 m • přesnost 3 mm / 10 m • počet paprsků: 2 • rozsah samonivelace 4° • ochranné krytí: IP54 • napájení baterie 3× AA 1,5 V • vlnová délka laseru 630–680 nm • barva laseru: červená • materiál: plast, kov • V × Š × H: 11,2 × 6,1 × 11,3 cm • hmotnost: 0,55 kg •
3 226 Kč
včetně DPH 21%113 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Představujeme vám křížový laser vysílající čárové laserové paprsky v horizontální a vertikální rovině, vždy pouze jeden anebo oba dva současně v závislosti podle nastavení. Zařízení nabízí 2 jasné paprsky a provádí automatické vyrovnání v horizontální a vertikální rovině, čímž je zaručeno přesné přenášení bodů na podlahu i na strop. Konkrétně přístroj vysílá paprsek směrem dolů se zvětšenou vůlí a tím poskytuje viditelnost i srovnání bodů pro lepší navržení instalace na stěnách.
Dlouhodobý pulzní režim umožňuje použití s detektorem DE0892, v tomto případě je pak zaručena maximální jasnost paprsku i jeho perfektní viditelnost. Zařízení nabízí uživateli přesnost ± 3 mm při použití na vzdálenost 10 m a dále rozsah samonivelace ± 4°. Standardní viditelnost paprsku odpovídá 15 m a při použití s detektorem dokonce až 50 metrů.
Díky zajišťovacímu výkyvu je minimalizováno poškození vnitřních prvků laseru během převozu v automobilu.

Odolná konstrukce a řada ochranných prvků na tělese laseru zvyšují odolnost zařízení. Dlouhá životnost je rovněž podpořena třídou ochrany IP54 zabraňující poškození vodou a sutí. Křížový laser je vybaven integrovanou otočnou základnou s magnetem, která umožňuje stabilní připevnění na stativ se závitem o velikosti 1/4". Magnety namontované v přední a zadní části umožňují připevnit tuto měřicí techniku na kovové a ocelové podklady, kdekoliv je na stavbě potřeba.

Vlastní napájení laseru je realizováno 3× AA alkalickými bateriemi s napětím 1,5 V, které jsou dodány jako součást výrobku.

Díky plastovému kufříku je vytvořen prostor pro praktické uskladnění stroje a hlavně jeho bezpečný převoz. Toto pevné pouzdro je vybaveno rukojetí pro pohodlné přenášeni na místo určení.

DW088K-XJ se výborně uplatní během stavebních prací pro přesné označení konstrukčních linií stěn, taktéž je přístroj užitečný při dokončovacích pracích při pokládce keramických obkladů, používá se i pro značení trasy elektrických či vodovodních a kanalizačních instalací.

| Vlastnosti | |
|---|---|
| Maximální dosah | 10 m |
| Přesnost nivelace (±) | 0,3 mm/m |
| Rozsah autonivelace (±) | 4° |
| Laserová třída | 2 |
| Laserová dioda | 640 nm (<1 mW) |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Oranžová |
| Závit tripodu | 1/4" |
| Baterie | |
| Provozní doba | 40 h |
| Typ baterie | Alkalický |
| Typ baterie | AA |
| Napětí baterie | 4,5 V |
| Počet baterií | 3 |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 61 mm |
| Hloubka | 112 mm |
| Výška | 113 mm |
| Hmotnost | 460 g |