Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DeWALT |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | DT70709-QZ |
Sada bitů • Počet bitů: 33 kusů • Hmotnost: 460 g • Šířka balení: 2 mm • Hloubka balení: 2 mm • ASIN: B07QG1NCCP • •
584 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Počet bitů | 33 kusů |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 460 g |
| Šířka balení | 2 mm |
| Hloubka balení | 2 mm |
| Výška balení | 2 mm |
| Logistická data | |
|---|---|
| ASIN | B07QG1NCCP |