Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DeWALT |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | DCP580NT-XJ |
Elektrický hoblík • Volnoběžné otáčky: 15000 ot/min • Plánovaná šířka (max): 8,2 cm • Hladina akustického výkonu: 99 dB • • • •
5 581 Kč
včetně DPH 21%195 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Volnoběžné otáčky: 15000 ot/min
Plánovaná šířka (max): 8,2 cm
Hladina akustického výkonu: 99 dB
Napájecí zdroj: Baterie
Typ baterie: Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost: 2,5 kg
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá, Žlutá |
| Snadné uchopení | |
| Výkon | |
| Volnoběžné otáčky | 15000 ot/min |
| Plánovaná šířka (max) | 8,2 cm |
| Hladina akustického výkonu | 99 dB |
| Míra akustického tlaku | 88 dB |
| Nejistota hladiny zvuku | 3 dB |
| Úroveň vibrací | 2,5 m/s² |
| Odchylka vibrací | 1,5 m/s² |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Obsah balení | |
| Pouzdro na přenášení | |
| Včetně klíče/ů | |