- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | DeWALT |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | DCD805NT |
Vrtačka s pistolovým držadlem • Typ motoru: Bezkartáčový • Upínací rozsah sklíčidla (max): 1,3 cm • Volnoběžná rychlost (max): 2000 ot/min • Průměr vrtání do dřeva (max.): 5,5 cm • Napájecí zdroj: Baterie • Příkon: 850 W • Napětí baterie: 18 V • Hmotnost: 1,34 kg •
3 813 Kč
včetně DPH 21%133 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Kovové sklíčidlo 13mm odolné sklíčidlo s kapacitou očekávanou v tomto segmentu.
Spoušť s plynulou regulací otáček umožňuje regulaci otáček pro přesné vrtání i šroubování.
Zdokonalená otočná LED svítilna se 3 polohami pro zlepšenou viditelnost v
tmavých a stísněných prostorech.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Vrtání | |
| Vrtání s příklepem | |
| Design výrobků | Vrtačka s pistolovým držadlem |
| Nastavitelná rychlost | |
| Nastavitelný točivý moment | |
| Vestavěné světlo | |
| Typ motoru | Bezkartáčový |
| Výkon | |
| Upínací rozsah sklíčidla (max) | 1,3 cm |
| Volnoběžná rychlost (max) | 2000 ot/min |
| Maximální točivý moment | 90 Nm |
| Průměr vrtání do dřeva (max.) | 5,5 cm |
| Maximální průměr vrtání do kamene | 1,3 cm |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Příkon | 850 W |
| Napětí baterie | 18 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,34 kg |